Вітаємо Ольгу Лучук із виданням Словника!

Ольга Лучук: Цей навчальний рік розпочався для мене з приємної події – вийшла друком моя праця, над якою я труждалась кілька років. Це – Англо-український словник абревіатур та акронімів у галузі міжнародних відносин, економіки і права (English-Ukrainian Glossary of Abbreviations and Acronyms Used in International Relations, Economics, and Law). Щиро дякую усім причетним до цього видання: науковим консультантам і моїм колегам – Мирославі Антонович з НаУКМА, Ігореві Бику, Олександрові Кучику і Богданові Лапчуку (Львівський національний університет імені Івана Франка) за цінні поради; видавництву Львівської політехніки за гарний дизайн і приємну співпрацю; Програмі імені Фулбрайта в Україні та Українському Фулбрайтівському колу за підтримку видання. А ще Мирославі Теплій за першу (і дуже позитивну) рецензію!

Сподіваюся, що Словник стане в пригоді студентам, викладачам, а також усім, хто цікавиться міжнародними подіями та соціально-політичними явищами.

Англо-український словник абревіатур та акронімів у галузі міжнародних відносин, економіки і права = English-Ukrainian Glossary of Abbreviations and Acronyms Used in International Relations, Economics, and Law / Ольга Лучук. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2016. – 192 с.

ISBN 978-617-607-935-4

Словник містить понад 2500 абревіатур та акронімів у галузі міжнародних відносин, економіки і права, що їх вживають в англомовній науковій та науково-популярній літературі. У словнику автор подає англійські абревіатури, їхню повну назву, український переклад, а також відповідні українські абревіатури, якщо такі вживаються. Окрім основного корпусу абревіатур, словник містить 9 додатків, серед яких абревіатури на позначення штатів, територій, провінцій (США, Канади, Австралії), а також абревіатури часу, світових валют, латинські абревіатури.

Словник призначений для викладачів, студентів та спеціалістів у галузях міжнародних відносин, економіки, юриспруденції, а також для усіх зацікавлених у вивченні та вдосконаленні англійської мови.

Translate »