Участь д.т.н. професора Юрія Кондратенка у Міжнародній конференції WConSC-2018

Д.т.н., професор кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Кондратенко взяв участь у 7-й Всесвітній конференції з м’яких обчислень (7th World Conference on Soft Computing – WConSC-2018), яка відбулася у м. Баку (Азербайджан) з 29 травня по 31 травня 2018 року.

WConSC’18 є однією з найбільш престижних у світі конференцій з нечіткої логіки, штучного інтелекту та інтелектуальних систем, яка присвячена творчій спадщині професора Лотфі Заде, професора Каліфорнійського університету (Берклі, США) – засновника теорії нечітких множин та нечіткої логіки.

7-а Всесвітня конференція з м’яких обчислень була спрямована на об’єднання дослідників, інженерів і практиків для представлення останніх досягнень та інновацій у багатьох сферах м’яких обчислень, обговорення перспективних тенденцій, викликів та потенційних майбутніх напрямків. Однією з цілей конференції є також заохочення молодих дослідників до участі у WConSC’18.

У конференції прийняли участь науковці з багатьох країн світу, зокрема з Сполучених Штатів Америки, Японії, України, Німеччини, Ізраїлю, Польщі, Румунії, Мексики, Азербайджану, Угорщини, Чехії, Ірану, Китаю, Руанди, Росії та ін.

Учасники конференції відвідали могили Президента Азербайджана Гейдара Алієва та засновника теорії нечіткої логіки професора Лотфі Заде (похований за його заповітом у м. Баку).

На конференції було представлено 11 пленарних доповідей, проведено 2 круглі столи з широким обговоренням проблемних питань та наукової спадщини  професора Лотфі Заде, а також паралельні секційні засідання.

Проф. Ю.Кондратенко є членом  Консультативної ради – Advisory Board of WConSC-2018, взяв участь як один із доповідачів у першому круглому столі (Panel: Lotfi Zadeh’s legacy: inspirations for mathematics, systems theory, decision, control – Janusz Kacprzyk, Vladik Kreinovich, Jerry Mendel, Vadim Stefanuk, Laszlo T. Koczy, Marius M. Balas, Yuriy P. Kondratenko), провів засідання секції «Genetic algorithms, Fuzzy Cognitive Map» як голова цієї секції (Chair: Professor Yuruy Kondratenko) та на засіданні секції «Soft Computing and Fuzzy Partitions» зробив 2 наукові доповіді:

  • Soft Computing Analytic Models for Multiplication of Asymmetrical Fuzzy Numbers (Yuriy P. Kondratenko, Nina Y. Kondratenko)
  • Combined Fuzzy Controllers with Embedded Model for Automation of Complex Industrial Plants (Yuriy P. Kondratenko, Oleksiy V. Kozlov)

Крім того, проф. Юрій Кондратенко обговорив плани співпраці на майбутнє з азербайджанськими вченими (проф. Коркмазом Імановим та проф. Раміном Рзаєвим) при відвідуванні Інституту систем управління Національної Академії наук Азербайджану.

Участь у конференції дозволила обмінятися науковими результатами з  закордонними вченими, обговорити можливості співпраці в рамках різнотипних міжнародних проектів і програм, накреслити план дій з видання монографії за тематикою конференції у видавництві Springer (co-editor) та ін. Праці конференції опубліковано в електронному вигляді, планується також публікація Праць конференції у видавництві Springer.

Translate »