Марія Дмитрієва провела лекції з гендерної освіти для викладачів луцьких університетів та журналістів

Лекції Марії Дмитрієвої, Fulbright Graduate Student Program, 2007-2009, University of California, про основи гендерної освіти відбулись у Східноєвропейському національному університеті, Луцькому національному технічному університету, Луцькому педагогічному коледжі, Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна».

Пані Марія також мала зустріч із місцевими журналістами з питання гендерної рівності та політичної коректності в умовах війни у рамках проекту «Медіа-кав’ярня» Волинського прес-клубу, де говорилося, зокрема, про гендерні стереотипи, політкоректність і політичний евфемізм, поради журналістам як бути гендерно коректними. Експертка закликала журналістів намагатися виходити за межі гендерних стереотипів на кшталт «справжній чоловік», «жінка-берегиня», стереотипного розуміння поняття «традиційна сім’я». Обговорювалися питання участі жінок у політичних процесах, політкоректності та ролі медіа в розвитку гендерної культури українців.

Особливе зацікавлення тема викликала в Луцькому національному технічному університеті – нещодавно там було відкрито гендерний центр, тож лекція, проведена експерткою Марією Дмитрієвою, була особливо на часі. Також пані Марія розповідала зацікавленим про свій досвід стажування в США за Програмою ім.Фулбрайта.

Учасники заходів – більше 150 осіб – отримали сертифікати Українського Фулбрайтівського кола.

Висловлюємо вдячність за підтримку проведених заходів Посольству США в Україні!

Гендерна експертка Марія Дмитрієва закликала волинських журналістів “розширювати горизонти”

Гендерна експертка Марія Дмитрієва порадила журналістам уникати в матеріалах стереотипів “чоловік – захисник, жінка – берегиня”

Як Україні не перетворитися на «православний талібан», – лучанка про фемінізм

Translate »