Фулбрайтівець Сергій Слухай про участь у 27-й щорічній конференції NISPAcee

Сергій Слухай: 27-ма щорічна конференція NISPAcee

З 23 по 27 травня 2019 р. у місті Прага (Чеська Республіка) проходила 27-ма щорічна конференція Мережі закладів та шкіл державного управління Центральної та Східної Європи (NISPAcee). Конференції NISPAcee проходять щорічно у травні у різних країнах Центральної та Східної Європи і виступають майданчиком для вчених з цих країн обмінятися думками з приводу новітніх тенденцій у сфері державного управління цього регіону. Цьогорічна тема конференції була «Від розробки політики до практики політики». У конференції взяло участь понад 300 відомих науковців в галузі державного управління, економіки та фінансів з усього світу.

Завдяки малому гранту Українського Фулбрайтівського кола я зміг взяти участь у цьому непересічному заході та виступити на засіданні робочої групи з державних фінансів та фінансового менеджменту з доповіддю «Прозорість місцевих бюджетів в Україні: виклики фінансової децентралізації», підготовленою групою дослідників економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Дискусії щодо доповіді та виступи інших учасників групи допомогли сформулювати нові цікаві ідеї для подальшого удосконалення дослідження.

Участь у конференції допомогла мені встановити нові наукові зв’язки з вченими США, Словаччини та Чехії, які можуть сприяти розвиткові міжнародних контактів економічного факультету КНУ.

 

Слухай Сергій, професор економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка,

випускник Програми імені В. Фулбрайта 2000-2001 рр.,

університет Індіана Блумінгтон

 

Translate »