Відгуки студенток ДонНУ імені Василя Стуса про серію майстер-класів «Майбутнє покоління толерантності»

Дводенна серія майстер-класів «Майбутнє покоління толерантності» була надзвичайно цікавою та надихаючою. Випускники програми обмінів ім. Фулбрайта, а саме Віктор Степаненко, Наталія Висоцька, Олександр Пронкевич та Юлія Сорока, розповівши про низку сучасних проблемних питань щодо терпимості та толерантності, змогли зацікавити кожного з присутніх та змусили замислитися над важливістю усвідомлення наших власних особливостей у відповідності до інших.
Хочу подякувати кожному зі спікерів за цікавий погляд на поставлені питання, а також за те, що вони поділилися з нами результатами своїх напрацювань та власним досвідом. Особисто для себе я дізналася про новий напрям у компаративістиці – імагологія, також відкрила різні теорії поколінь, особливості міжпоколіннєвих взаємин та їхній вплив на етику гостинності.
Окреме дякую за представлення можливостей власного розвитку з питань культурної дипломатії та презентацію книги Тіни Пересунько «Світовий тріумф «Щедрика».
В цілому, дуже вдячна за можливість бути частиною такого пізнавального заходу, і сподіваюсь, що ця зустріч була не останньою. (Шкодич Анна, студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ДонНУ імені Василя Стуса)

«Дуже вдячна за майстер-класи «Майбутнє покоління толерантності», проведені випускниками програми обмінів ім. Фулбрайта. Спікери цікаво презентували свої теми, особливо сподобався виступ Наталії Висоцької про нетерпимість (або англ. intolerance) та про імагологію як відносно новий напрям у компаративістиці. Загалом, не шкодую, що провела 2 дні на такому заході, а, навпаки, вважаю, що така «неформальна освіта» сприяє розширенню світогляду. З радістю чекатимемо таких досвідчених спікерів знову. Дякую!» (Рибак Дар’я, студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ДонНУ імені Василя Стуса).

Translate »