Відгуки студентів Донецького юридичного інституту МВС України про дводенну серію майстер-класів “Розвиток соціальної відповідальності та соціальної активності”

Відгуки студентів Донецького юридичного інституту МВС України про дводенну серію майстер-класів “Розвиток соціальної відповідальності та соціальної активності”

В текстах збережно авторську стилістику та граматику.

Відгуки курсантів 2-го курсу факультету №1 ДЮІ МВС України з нагоди відвідування ДВОДЕННОЇ Серії МАЙСТЕР-КЛАСІВ на тему «РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ»

Андрій Бондар, курсант 204/18 навчального взводу 2 курс
– “Всебічний розвиток курсантів вкрай важливий аспект у подальшому формуванні, становленні його як особистості. Не кожного дня відбуваються заходи такого рівня, тим паче, коли лекторами виступають фахівці з міжнародним досвідом. Найбільше до душі припала доповідь Артема Корнецького, фахівця високого рівня у галузі бізнесу, спеціаліста, котрий створює та розвиває соціальні підприємства як в Сполучених Штатах Америки так і в Україні. Цікаво дізнаватися про особливості соціального бізнесу, розглянути вектори розвитку американського бізнесу та порівняти з українськими.”

Школьная Анастасія, курсантка 203/18 навчального взводу
-” Як курсант Донецького юридичного інституту,який навчається на другому курсі,пізнання чогось нового від людей, які мають колосальний науковий та практичний досвід в питаннях соціальної активності було дуже захоплюючим і пізнавальним. Два дні майстер-класів від дослідників, які отримали значний досвід на міжнародному рівні, розробили свої проекти і втілили їх у життя, стало для мене яскравим прикладом великої праці і відданості своїй справі. Кожне спілкування супроводжувалось яскравими презентаціями, які містили приклади з реального життя або результати власних досліджень. Це дозволило швидше знаходити спільні інтереси та вирішувати гострі питання у створенні зручного міського середовища, змін життя городян. Цікавим досвідом для мене стало створення мапи міста разом з двома кращими архітекторами Анастасією та Андрієм, досвіду яких не вистачає для розвитку нашого індустріального міста. Також цікавими були лекції від Артема Корнецького, які мали занурили нас в тренди розвитку соціального підприємництва на рівні світових брендів та в Україні. Новий погляд на підприємництво, як спосіб розвитку відповідального суспільства, дозволив мені задуматись над важливістю власної ролі в житті інших людей.”
Микита Волобуєв, курсант 202/18 навчального взводу 2 курс
-” Я дуже вдячний лекторам за створення інтерактивного спілкування з аудиторією під час майстер-класів. Протягом двох днів ми торкались складних тем розвитку сучасного міста та особистості в ньому. Я вдячний організаторам за можливість поспілкуватись з такими спікерами, які мають унікальний досвід в розробці та реалізації дивовижних проектів з розвитку покинутих будівель, дослідження складних суспільних процесів під час виборів або у створенні соціальних підприємств. Під час виступів спікери показали глибину української мови через застосування та пояснення складних термінів. А коли не вистачало українських слів, то використання англійської мови давало змогу осягнути повноту думки. Особисто мене дуже зацікавив та зворушив досвід засновників урбаністичної агенції «Urban Curators» у мапуванні міста Костянтинівка, що дозволило поглянути на таке знайоме місто з точки зору його емоційного та культурного розвитку».
Відгуки студентів 3 курсу
«Мені дуже сподобалися майстер-класи, що були проведені нашими гостями – учасниками академічних обмінів програми Фулюрайта в Україні . Я дізналась багато цікавої інформації, яка стосувалась розвитку в Україні соціальної активності. Дивовижним було дізнатися, що майже всі країни світу в різний час стикались з проблемою розвитку промислового міста. Також ми зрозуміли, що через соціальну активність студенти також можуть долучатись до формування нового, більш комфортного обліку нашого міста. »
Сотнікова Анастасія, 308 группа
« Дуже цікаво було дізнатися організаційні, архітектурні та суспільні аспекти в напрямі урбаністичної регенерації міст з великою кількістю промислових об’єктів, які за різних причин не використовуються. Завдяки чудовим лекторам – дослідникам ми мали змогу побачити як втілюються в життя проекти з ревіталізації покинутих промислових будівель, територій, та як змінюється життя містян через розвиток соціальної активності. Я думаю, що все, що я почула на мастер-класах мені знадобиться не тільки в повсякденному, а й в професійному житті. Дуже приємно було під час кава-брек за стаканчиком смачної кави поспілкуватися зі спікерами.»
Кошман Тетяна, 308 група
« Відвідавши майстер-класи від Фулбрайтіівського Кола, завдяки спікерам, я дізнався досить багато корисної інформації в сферах бізнеса, архітектури та політології. Я вдячний всім організаторам за надану нам можливість отримати ці знання»
Панарі Олег, 308 група
« На дводенних мастер-классах я дізналась досить багато інформації, яку не так легко знайти в книжках та на просторах інтернету. Дуже цікаво було побачити та почути від Андрія Шуляра як можно відродити покинуте місце, дякую Анастасії Пономарьовій за можливість спробувати промапувати наше рідне місто, Артем Корнецький досить просто та доступно розповів як можна розпочати свій бізнес та довів власним прикладом, що побудувати успішний бізнес можна без великих вкладів. Ну, і звичайно, лекція, яка мене вразила більше всіх це «Соціальна відповідальність та громадська участь» від Назара Бойко, який повідав нам всі таємниці виборчого процесу. Було дуже приємно спілкуватися зв спікерами. Сподіваюсь, що такі заходи будуть частіше відбуватися у нашому закладі.»
Товкач Катерина, 308 група

Для мене були дуже пізнавальними майстер-класи від дослідників Фулбрайтівського Кола, які відбулись в нашому переміщеному ВНЗ. Особливо мені сподобались майстер-класи з мапування міста. Виявилось, що місто в якому ми живемо та навчаємось, але яке здається нам таким нудним і буденним, насправді сповнене різноманітних відчуттів для кожного з нас. Робота в командах над створенням мапи міста була дуже цікавою, оскільки дозволила нам поділитись власними враженнями від різних місць та збагатитись емоціями інших учасників. Також командна робота дозволила кожному проявити себе, свої відчуття та сприйняття міста, це показало всі плюси або мінуси нашого міста і що можна вдосконалити в урбаністичному середовищі. Загалом враження від цих двох днів дуже позитивне.
Черниш Карина, 308 группа

Translate »