Серія онлайн-дискусій «Ціна миру», присвячена 75-й річниці завершення Другої світової війни

Дорогі друзі!

Програма імені Фулбрайта в Україні та  Благодійна організація «Українське фулбрайтівське коло» оголошують перший етап проєкту «Ціна миру», присвяченого 75-й річниці завершення Другої світової війни.

Зміст проєкту: онлайн-семінари на актуальні теми з історії Другої світової війни за участі спікерів та модераторів – відомих українських та зарубіжних істориків;

Мета проєкту: висвітлити багатовимірність  Другої світової війни через місця та міста, події й людські долі;

Тривалість: травень – вересень 2020 року;

Мова: українська.

Організатори: Програма імені Фулбрайта в Україні та  Благодійна організація «Українське фулбрайтівське коло», за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Технічне забезпечення: онлайн-семінари проводитимуться на технічній базі Журналістської лабораторії НУ «Києво-Могилянська академія», трансляція відбуватиметься на Facebook-сторінках Програми імені Фулбрайта в Україні та НУ «Києво-Могилянська академія». Слухачі й глядачі матимуть змогу ставити запитання у чаті. Відеозаписи будуть доступні на YouTube-каналі Програми імені Фулбрайта в Україні.

Перший онлайн-семінар відбудеться вже 20 травня! Чекайте на наш анонс.

Якщо Ви бажаєте отримувати запрошення з нагадуваннями про онлайн-семінари в рамках проєкту «Ціна миру», заповніть, будь ласка, реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/1sATzLHPxk9imk0_YXu24t0dnceDf3wyszu2pMAx5D5U/edit?usp=sharing

Будемо вдячні за поширення інформації про проєкт серед колег та всіх зацікавлених осіб.

Translate »