Шановні випускники програм академічних обмінів імені Фулбрайта!

Запрошуємо Вас стати частиною “Українського Фулбрайтівського кола” – організації, покликаної об’єднати всіх випускників Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, а також інших міжнародних програм.

Українське Фулбрайтівське коло є групою однодумців, які об’єдналися задля розвитку в українському науковому та освітянському середовищі ідеалів академічної свободи, чесності, солідарності, відповідальності, а також заради поширення сучасних дослідницько-викладацьких практик, опанованих членами організації під час закордонних стажувань в університетах США та інших країнах світу.

Українське Фулбрайтівське коло готове підтримати ініціативи, спрямовані на розбудову демократичної та європейської України, створення платформ для обміну досвідом та реалізації спільних академічних, освітніх, культурних та соціальних проектів.

Членство в Колі надасть Вам можливість приємного спілкування з людьми, в яких був спільний з Вами досвід навчання чи наукових студій у США, Ви отримаєте цінну інформацію про цікаві проекти та гранти, призначені лише для членів Кола, поради та хороших партнерів для здійснення власних проектів.

Для вступу до Українського Фулбрайтівського кола, будь-ласка, заповніть заяву на вступ до організації та надішліть її поштою на адресу (Програма імені Фулбрайта – Українське Фулбрайтівське коло, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, Київ, 01001, Україна) або сканований варіант на е-пошту fulbright.alumni.ua@gmail.com

Річний благодійний внесок складає 300 грн . Його можна принагідно передати до офісу, або сплатити через банківський рахунок.

Для сплати благодійного внеску достатньо ввести в рубриці “Отримувач” назву організації – БО “Українське фулбрайтівське коло”,  і всі реквізити буде додано автоматично.

Реквізити:

Отримувач: Благодійна організація «УКРАЇНСЬКЕ ФУЛБРАЙТІВСЬКЕ КОЛО»
Код ЄДРПОУ: 39013525
Рахунок за стандартом IBAN – UA253206490000026004052620158
Банк: ПриватБанк
МФО 320649
Призначення платежу: Благодійний внесок. Без ПДВ

Чекаємо на Вас!

Контакти

Українське Фулбрайтівське коло fulbright.alumni.ua@gmail.com

Оксана Узлова, менеджер Українського Фулбрайтівського кола uzlovafulvia@gmail.com

Translate »