Малі Гранти

Малі гранти для членів УФК надаються для підтримки творчих, дослідницьких і видавничих ініціатив випускників програм академічних обмінів імені Фулбрайта.

Малі гранти - Українське фулбрайтівське коло

Основні принципи

Основні принципи - Українське фулбрайтівське коло

Формуються за фінансової підтримки Інституту міжнародної освіти і Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

Основні принципи  Українське фулбрайтівське коло

Розмір річного обсягу фінансування Конкурсу малих грантів визначається кожного року у жовтні.

 Українське фулбрайтівське коло 03

Рішення про участь та надання гранту приймається відкритим голосуванням на засіданні Конкурсної Комісії.

Основні принципи  Українське фулбрайтівське коло 05

Надаються лише дійсним членам УФК, які відповідно оформили (подовжили) своє членство.

Основні принципи  Українське фулбрайтівське коло 05

Терміни подачі проєктів: до 1 жовтня, до 15 лютого, до 1 червня щороку.

Основні принципи  Українське фулбрайтівське коло 06

Одна людина може подавати проєкт на грант раз на 2 календарні роки.

Розмір грантів

Розмір річного обсягу фінансування Конкурсу малих грантів визначається кожного року у жовтні на підставі рішень про отримані на ці цілі гранти чи залучені благодійні кошти.

1000 USD

Максимальний розмір гранту на підтримку видавничого, дослідницького чи творчого проєкту

500 USD

Максимальний розмір гранту на підтримку участі у Міжнародній конференції

Види малих грантів

Розгляд проєктів Конкурсною Комісією та рішення про підтримку (фінансування чи часткове фінансування) відбувається тричі протягом календарного року.

На здобуття видавничих грантів можуть бути подані рукописи, підготовлені членами УФК (індивідуальна чи колективна монографія, підручник, книга, стаття в міжнародному peer review журналі тощо), які не були опубліковані раніше.

!

Обов’язковою умовою є зазначення у виданні інформації про його фінансове сприяння з боку УФК та презентація опублікованого видання на зібранні членів УФК.
На здобуття інших творчих та дослідницьких проєктів, подається короткий опис проєкту та його повний кошторис, а також два листи підтримки від експертів у галузі.

!

Обов’язковою умовою підтриманого проєкту є включення до супровідних документів інформації про його фінансове сприяння з боку Програми.
Подається короткий опис проєкту із зазначенням тематики конференції, дати та місця проведення, кошторис витрат (з копіями бронювання квитка, сплати реєстраційного внеску тощо), копії листа-запрошення, а також програми, де опубліковано інформацію про виступ заявника.

!

Обов’язковою є зазначення у програмі чи матеріалах конференції (крім основного місця роботи) інформації про участь заявника у Фулбрайтівській програмі («Фулбрайтівський стипендіат у… (назва) університеті, рік).
Щоб отримати повну інфорамцію та усі деталі про малі гранти, ознайомтесь з Положеннями про конкурс малих грантів для членів Українського Фулбрайтівського кола.